makedonikos litis sima

Βαθμολογία Ποδοσφαίρου

Ο Μακεδονικός Λητής στο Twitter

Την ήττα με σκορ 0-3 γνώρισε η ομάδα μας στον εντός έδρας αγώνα για την 2η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α1'.
Έχοντας την υπεροχή στα πρώτα 45 λεπτά, η ομάδα μας δημιούργησε πολλές ευκαιρίες για γκολ, είχε δοκάρι με τον Αθανασίου στο 32', αλλά πήγε στα αποδυτήρια με το 0-0.
Στο 2ο ημίχρονο οι φιλοξενούμενοι μπήκαν πιο δυνατά και κατάφεραν να προηγηθούν στο 52' εκμεταλλευόμενοι λάθος απομάκρυνση της άμυνάς μας. Οι ποδοσφαιριστές μας προσπάθησαν για την ισοφάριση, όμως ο τραυματισμός και αποχώρηση του Ταουσάνη στο 90', άφησε την ομάδα μας με 10 παίκτες και σε συνδυασμό με την κούραση, διαμορφώθηκε το τελικό 0-3 με γκολ των φιλοξενούμενων στο 92' και στο 96'.

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά